Komputer Świat Ekspert - Forum: Dlaczego nie ma dźwięku w internecie? - Komputer Świat Ekspert - Forum

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Dlaczego nie ma dźwięku w internecie?

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Diego123 

• Nowy Uczestnik
  • Grupa: Czytelnicy
  • Postów 1

Napisano 31 lipiec 2010, 13:03

Pomocy! Pisałem już o tym na różnych forach, pytałem się znajomych i nic! Chodzi o to, że nie mam dźwięku w internecie. Od razu informuję, że mam zainstalowane najnowsze sterowniki. Kiedy siedzę w internecie wszystko jest ok dopóki nie włączę jakiegoś filmu albo muzyki ogólnie dźwięku. Wtedy słyszę trzask albo takie głuche puknięcie (nie wiem jak to nazwać) pokazuje się komunikat "gniazdo zostało odłączone" choć słuchawki czy to głośniki są podłączone, a sprawdzałem sto razy, że kable są dobrze włożone. Po tym wszystkim mogę się pożegnać z jakimkolwiek dźwiękiem z internetu do ponownego uruchomienia komputera. Nie wyobrażacie sobie jak to denerwuje i irytuje. Ten problem nie ma miejsca podczas słuchania czegoś z dysku komputera, ale też jest mnóstwo trzasków, które odbierają mi jakikolwiek komfort ze słuchania muzyki czy oglądania filmów ale dźwięk podczas słuchania z dysku jeszcze nigdy się nie wyłączył. Wtedy też pokazuje się komunikat "gniazdo zostało odłączone" z komunikatem "gniazdo zostało podłączone" oczywiście dzieje się to na zmianę. Teraz (po zainstalowaniu najnowszych sterowników) dźwięku nie ma praktycznie przy każdej próbie odtworzenia jakiegoś pliku wideo lub audio w internecie. Wcześniej kiedy miałem jeszcze "stare" sterowniki dźwięk znikał bardzo niespodziewanie zauważyłem też, że działo się to gdy mocno podwyższałem głośność, a kiedy zostawiałem jakiś klip żeby się do końca zbuforował i włączałem go potem zdarzało się, że dźwięku już nie było a filmik odtwarzał się bardzo szybko (na oko z ośmiokrotnym przyspieszeniem) więc pomyślałem, że może jest coś nie tak z Flash Player'em. Zainstalowałem wtedy najnowszą wersję i mam ją do teraz. Nie wiem czy to, że ciągle nie ma dźwięku jest winą karty dźwiękowej, muzycznej, słuchawek czy głośników a może portów. Tak więc proszę o pomoc bo nie wiem co robić. Chcę to naprawić, bo przecież dźwięk szczególnie w internecie jest bardzo ważny. Pozdrawiam.
0

#0 Bot Reklamowy

• Grupa: Reklama

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   rav_rudy 

• Nowy Uczestnik
  • Grupa: Czytelnicy
  • Postów 142

Napisano 02 sierpień 2010, 20:43

widzisz... Internet nie umie śpiewać, dlatego jego twórcy wykasowali mu możliwość wydawania jakiegokolwiek dzwięku, niemniej jest on bardzo inteligentny i wykształcił w sobie zdolność do prostych komunikatów, jak to nazywasz "trzask albo takie głuche puknięcie", w ten sposób chce się skontaktować z mieszkańcami swojej ojczystej planety. Możesz mu pomóc kupując jakieś większe kolumny.

A tak serio to skasuj cache przeglądarki i odtwarzacza flash, może coś zdziałasz..
Never Give Up
Just Live Up
0

#0 Bot Reklamowy

• Grupa: Reklama
Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox

OldShaterhan  : (02 luty 2014 - 20:26) zobaczymy :P
przemek89k  : (31 styczeń 2014 - 16:19) mam nadzieję, że będzie już ok ;)
OldShaterhan  : (22 styczeń 2014 - 22:07) I znowu naśmiecone :/
przemek89k  : (08 styczeń 2014 - 12:58) No i forum posprzątane :)
Wiciu  : (16 grudzień 2013 - 20:34) U mnie to już Dyszka @Sauron :-)
dawido90  : (17 listopad 2013 - 09:54) lofix to ogólnie była legenda tego forum :D @Herk Ty jej nie miałeś gdziś zapisanej?
sauron  : (13 listopad 2013 - 12:54) Niedługo będzie 9 lat odkąd jestem tutaj na forum. Masakra :)
sauron  : (13 listopad 2013 - 12:53) Pamiętam jak kiedyś zrobił się spam w jednym temacie w dziale "o forum". Wszystko działo się w nocy, przez parę godzin userzy nabili kilkanaście stron tematu. Rano lofix wpadł i wywarnował pół forum. To były czasy :)
_Herkules_  : (10 listopad 2013 - 12:24) no gdzie galeria LOLi ;)
GBM  : (06 listopad 2013 - 16:32) pozdrowienia dla wszystkich, w sumie możemy się zobaczyć na dobrych programach jak coś :)
GBM  : (06 listopad 2013 - 16:32) Jasne kominy, ale mnie tu dawno nie było :) - a forum jak forum, dalej umiera ;]
neo5628  : (16 październik 2013 - 17:22) help http://forum.ks-ekspert.pl/topic/158068-problem-tooltip/ PLS
dawido90  : (09 wrzesień 2013 - 11:23) Do tego przydała by się galeria LOLi czy jak się ona nazywała. Pamięc już zawodzi ;)
_Herkules_  : (06 wrzesień 2013 - 21:29) [url="http://forum.ks-ekspert.pl/topic/157330-kto-to-jeszcze-pamieta/"]i paczka chusteczek do tego :D[/url]
_Herkules_  : (06 wrzesień 2013 - 21:28) i paczka chusteczek do tego :D
_Herkules_  : (06 wrzesień 2013 - 21:28) http://forum.ks-ekspert.pl/topic/157330-kto-to-jeszcze-pamieta/
Piotrek18  : (06 lipiec 2013 - 10:07) http://forum.ks-ekspert.pl/topic/156156-problem-z-uruchomieniem-komputera/page__p__909371#entry909371 proszę o pomoc
TomkoV  : (08 czerwiec 2013 - 15:50) czy ktos z moderatorow moze zajrzec dzialu z grami ?
tomek10861  : (08 maj 2013 - 09:21) Ekspert umarł na amen, a ja dowiedziałem się o tym ostatni. Napisałem e-mail do redakcji z chęcia współpracy w postaci napisania artykułu, a tu dostaję e-mail że ekspert nie wyuchodzi od dwóch lat. Fail po całej lini :D
tomek10861  : (08 maj 2013 - 09:19) Witam witam :)
Rozszerz pole shoutboxa

DIGDIP